RSS
Новости
5 октября 2018, 10:36
В Парижі почав роботу каршерінговий сервіс на основі 400 електромобілів Smart EQ fortwo
Компанія car2go запустила в Парижі каршерінговий сервіс, який буде обслуговуватися виключно електромобілями. На першому етапі в столиці Франції будуть доступні відразу 400 електричних сіті-карів Smart EQ fortwo, які можна буде взяти і залишити в будь-якому місці міста.

Якщо попит на сервіс перевищить очікування компанії, то вона готова додати ще кілька сотень електромобілів в цей екологічно чистий автопарк вже в 2019 році. Car2go вибрала дуже вдалий момент для запуску, так як місцевий ринок нещодавно покинула каршерінговая компанія Autolib.

Париж стане 15 містом Європи та 26 містом світу, де car2go запускає свій каршерінговый сервіс. При цьому якщо говорити про виключно электромобільний варіант, то компанія пропонує його ще в трьох містах Європи — Амстердамі (Нідерланди), Штутгарті (Німеччина) і Мадриді (Іспанія).

Вибір моделі Smart EQ fortwo був очікуваним, так як цей компактний електромобіль вельми популярний на вузьких вуличках Парижа, і до того ж віпускається на французьких складальних лініях Daimler AG.

Зазначимо, що послугами car2go скористалися вже понад 400 тисяч користувачів, які сумарно проїхали на каршерінгових автомобілях понад 79 млн кілометрів. Дослідження Технологічного інституту Карлсруе показало, що кожен «прокатний» автомобіль на вулицях великих міст здатний замінити до 15 особистих автомобілів, що зменшить кількість заторів і поліпшить екологію.

Раніше повідомлялося, що Renault хоче вже восени поточного року запустити в Парижі каршерінг на основі електромобілів Zoe, Twizy, Kangoo Z.E.  і Master Z.E.

Також Volkswagen планує запустити каршерінг електромобілів «We Share» в Берліні в 2019 році.

За прогнозами до 2020 року в Європі буде вже 15 млн користувачів "каршерінга", а кількість доступних авто досягне 240 тисяч.  Прогнозують також, що через зростання популярності спільного використання авто, знизиться кількість покупців автомобілів і дилер-точок.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!