RSS
Новости
5 октября 2018, 16:43
Tesla програла Cadillac в тесті системи безпілотного водіння
Система автопілота в автомобілях Tesla виявилася більш повільною, ніж аналогічна система в Cadillac.

У першому в світі тесті систем безпілотного водіння від організації Consumer Reports технологія автономного водіння Autopilot від Tesla поступилася Cadillac з її системою Super Cruise.  Tesla Autopilot тестували на всіх доступних електромобілях компанії - Model S, X і 3, а Cadillac Super Cruise - на Cadillac CT6.  
 
Автопілот обох компаній відмінно впоралися практично з усіма типами водіння, однак Cadillac Super Cruise виявився більш безпечним для людини.  Autopilot від Tesla реагує на те, що людина прибрав руки з керма, тільки через 24 секунди, тоді як в Cadillac Super Cruise вбудована камера - вона зауважує, куди дивиться людина, і включає систему автоматичного управління автомобілем через чотири секунди.

При цьому в салоні Tesla стояли камери, просто вони не використовувалися для стеження за водієм.  Надалі компанія планує виправити цей недолік.

Третє місце дісталося системі ProPilot Assist, яку перевіряли за допомогою Infiniti QX50 і Nissan Leaf, а на четвертому виявилася система Volvo Pilot Assist.
 
Раніше повідомлялося, що Tesla вдалося  випустити за квартал понад 50 тис. електромобілів Model 3 і наростити темпи випуску до рекордних 6700 штук в тиждень.
 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.fm
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!