RSS
Новости
12 октября 2018, 11:23
В Китаї введено в експлуатацію першу велику фототермічну ГЕС
Китайська генеральна корпорація атомної енергетики оголосила про офіційне введення в експлуатацію першої в КНР великої фототермічної геліоелектростанції (ГЕС) комерційного призначення потужністю 50 МВт.


Унікальна ГЕС, розташована в міському повіті Делінха провінції Цинхай, розкинулася в пустелі Гобі на площі 2,46 квадратних кілометрів.

Вона може стабільно виробляти електриктроєнергію 24 години на добу. При цьому після її введення в експлуатацію річний обсяг виробленої тут електроенергії може досягати майже 200 млн кВт / год.


У порівнянні з теплоелектростанціями аналогічних розмірів дана ГЕС дозволяє щорічно економити 60 тис. тонн стандартного палива і скоротити викиди діоксиду вуглецю та інших газів на 100 тис. тонн.


Влада в Китаї, перейнявшись станом повітря у великих містах країни, прийняла рішення змінити структуру виробництва енергії. Тепер в країні збираються отримувати 35% електроенергії з поновлюваних джерел до 2030 року. Раніше до цього ж терміну хотліи забезпечувати лише 20% енергоспоживання за рахунок «Невикопного палива».

В Китаї докладають  максимум зусиль для того, щоб замінити вугільну генерацію безвуглецевою. Також удосконалюють ті вугільні технології, які є, і намагаються мінімізувати їх шкоду для навколишнього середовища.

Також задля того, щоб прискорити перехід країни на відновлювані джерела енергії, в країні скоротили субсидії в сонячну енергетику, тепер там активно встановлюють вітрогенератори. Завдяки цьому в Китаї в 2018 році встигли встановити 9,46 ГВт. Це приблизно половина всіх потужностей вітрових електростанцій у Великобританії - одного з лідерів галузі.

Також раніше повідомлялося, що Китай в серпні поставив новий рекорд добового вироблення електроенергії. Обсяг виробленої в Китаї в січні-серпні електроенергії збільшився на 7,7% порівняно з аналогічним періодом минулого року, свідчать дані Державного статистичного управління.
Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!