RSS
Новости
23 ноября 2018, 17:17
Данська компанія дуже задоволена електричною вантажівкою Богдан і хоче розширити співпрацю з Україною
Данська компанія Banke Electromotive вирішила розширити співпрацю з луцьким ДП «Автоскладальний завод №1» «Богдан Моторс».

Глава Banke Electromotive Размус Банке заявив, що компанія дуже задоволена якістю виготовленого на її замовлення електромобіля ERCV27.

Також в європейській компанії високо оцінили професіоналізм працівників луцького заводу і заявили про плани розширити представництво свого офісу в Україні, щоб втілювати нові спільні проекти з «Богдан Моторс».

«Я побачив дуже багато мотивованих людей, з великими знаннями, зокрема, в інженерії. Тому ми зможемо розширити тут офіс в рекордні терміни. Ми хочемо розширити нашу діяльність в Україні і нашу співпрацю з «Богдан Моторс». Я вважаю, що цей регіон буде мати великі можливості в майбутньому - в автомобілебудуванні і в цілому », - заявив Размус Банке.

Разом з тим він підкреслив, що після сертифікації електрообладнання ERCV27 їх виробництво продовжиться в Україні, на потужностях луцького заводу «Богдан Моторс».

Нагадаємо, 22 листопада українскький автовиробник Богдан Моторс презентував свою першу електричну вантажівку. Електровантажівка повністю зібрана на заводі в Луцьку.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!