RSS
Новости
30 ноября 2018, 11:11
Азербайджанська ATEF відправить в Україну трансформатори для Запорізької АЕС
Азербайджанська Група компаній ATEF виграла торги з поставки сухих трансформаторів для 4-х блоків Запорізької АЕС (ЗАЕС). Подібні трансформатори для атомних електростанцій не виробляються в Україні.

Нещодавно в Баку пройшла 74-й рада технічних керівників атомних станцій та інших відокремлених підрозділів «НАЕК« Енергоатом », одним з підрозділів  є ЗАЕС.

Під час проведення ради технічні керівники побачили виробничі потужності ATEF, ознайомилися з поточними і перспективними можливостями підприємств, що входять в цю групу.

ATEF виробляє трансформатори нового покоління, виготовлені за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Продукція відрізняється високою якістю, тому для ДП «НАЕК«Енергоатом» така співпраця є досить цікавою.

В даний час ATEF об'єднує 5 великих заводів з виробництва електрообладнання з номенклатурою більше 3 тис. найменувань, також проводів різних конфігурацій і будівельних конструкцій, які знаходяться в Азербайджані. У структуру групи також входить Проектно-конструкторське бюро, Будівельно-монтажне управління, Управління спецтехніки та транспорту. Загальна чисельність працівників компанії становить 2,4 тис. осіб.

АТЕF має представництва в багатьох країнах.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Енергоатом отримав ліцензію на експлуатацію енергоблоку №4 Запорізької АЕС у понадпроектний термін. 

Також 20 жовтня 2018 року о 01:44 енергоблок №4 Запорізької АЕС підключено до енергомережі після закінчення масштабного середнього ремонту. 

До того ж Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) на засіданні  продовжила термін експлуатації блоку №4 Запорізької АЕС на понад проектний період за результатами періодичної перевірки безпеки.

А ще Запорізька атомна електростанція в четвер, 4 жовтня, о 00:05 відключила  третій блок від енергосистеми країни на плановий середній ремонт тривалістю до 25 січня 2019 року. Про це повідомила прес-служба НАЕК Енергоатом.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.az
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое