RSS
Новости
30 ноября 2018, 12:40
Nissan представив спортивний електромобіль Leaf Nismo RC
Компанія Nissan представила спортивни електромобіль Leaf Nismo RC, побудований на базі дорожнього електрохетчбека останнього покоління.

Новинка оснащена двома електромоторами (по одному на кожній осі) загальною потужністю понад 320 к.с., які забезпечують повний привід. У конструкції гоночної машини широко використаний вуглепластик, завдяки чосу досягли  маси в 1,2 тонни і оптимізувати розподіл ваги за рахунок установки батарей, електродвигунів і інверторів найбільш вигідним способом.

Дизайн нового Nissan Leaf Nismo RC виконаний в стилі серійного електромобіля, а сріблясто-чорна ліврея з червоними акцентами відсилає до боліду Nissan серії Formula E. Всього буде зроблено шість спортивних електромобілів, які японська марка покаже в різних країнах, щоб на прикладі моделі продемонструвати сучасні технології.

Раніше ЕлектроВісті писали, що японська компанія Nissan планує розробити в Китаї на своєму спільному підприємстві з компанією Dongfeng Motor 20 нових «електрифікованих» моделей. Йдеться про «чисті» електромобілі і про автомобілі з гібридною електричною силовою установкою.

А ще мандрівник на Nissan Leaf подолав 16 тис км, доїхавши з Польщі до Японії за 60 днів.

До того ж компанія Nissan представила новий Nissan e-NV200 Camper для подорожей. Це перший в світі електричний будинок на колесах.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kommersant.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!