RSS
Новости
7 декабря 2018, 21:25
«Енергомашспецсталь» запустила виробництво обладнання для нових вітроенергетичних установок потужністю 4,5 МВт
«Енергомашспецсталь» виготовить для краматорської компанії ТОВ «Фурлендер Віндтехнолоджі» 15 валів ротора для вітроенергетичних установок потужністю 4,5 МВт. Контракти на поставку обладнання для ВЕУ підписали в травні і листопаді 2018 року.

Поблизу Краматорська планується установка 15 вітроенергетичних установок (ВЕУ) потужністю  4,5 МВт. Виробництво вітрогенераторів даної потужності здійснюватиме краматорський завод «Фурлендер Віндтехнолоджі». Постачальником комплектуючих для вітроенергетичних установок виступає компанія «Енергомашспецсталь».

Парк планують побудувати за три роки. За цей час поблизу Краматорська встановлять 15 ВЕУ. Роботи з монтажу першої установки вже ведуться, а до весни 2019 її введуть в експлуатацію. В Україні на сьогоднішній день працюють 10 вітропарків. При цьому встановлена ​​потужність однієї вітроустановки не перевищує 3,3 МВт.

В рамках даного проекту, «Енергомашспецсталь» поставить компанії  ТОВ «Фурлендер Віндтехнолоджі» 15 приводних валів роторів для ВЕУ потужністю 4,5 МВт. Загальна вага виробів після механічної обробки складе 415,5 тонн. Планується, що останні вали будуть поставлені замовнику в червні 2019 року.

Сьогодні на ЕМСС вже ведуться роботи по виробництву рам гондол для краматорських ВЕУ. Контракти на поставку 15 рам гондол - «скелета» турбіни вітроенергетичної установки для компанії «Фурлендер Віндтехнолоджі»  підписані в травні і листопаді 2018 року. Угода передбачає виготовлення і відвантаження для замовника 15 рам вагою 34,2 тонни кожна. Загальна вага виробів - 514 тонн.

Технічні характеристики ВЕУ вражають - висота вежі 120 метрів, діаметр ротора - 152 метри. Одна установка протягом року вироблятиме 17 000 000 кВт електроенергії. Для прикладу, якщо щомісячно споживати домогосподарством 400 кВт на місяць, одна ВЕУ здатна забезпечити електрикою 3 500 таких домогосподарств.

ТОВ «Фурлендер Віндтехнолоджі» (м.Краматорськ) є першим, і до цих пір єдиним підприємством, яке виробляє вітроенергетичні установки мультимегаватного класу. Підприємство вже побудувало кілька вітропарків, найбільший з них Новоазовський на 23 турбіни. Завод може виготовляти вітряки різної потужності, від 2 МВт до 4,5 МВт.

Раніше ЕлектроВісті писали, що «Енергомашспецсталь» виконала чергове замовлення для  компанії LASCO Umformtechnik GmbH, поставивши в Німеччину великогабаритну станину молота. Згідно з умовами договору заготівля вагою 61 т пройшла на ЕМСС повний цикл виробництва і була відвантажена замовнику в серпні 2018 року. На сьогоднішній день це вже 16 станина молота, виготовлена фахівцями ЕМСС для компанії LASCO Umformtechnik GmbH.

Також «Енергомашспецсталь» відвантажила партію опорних валків для європейських комбінатів найбільшої металургійної корпорації світу ArcelorMittal, з якою українське підприємство співпрацює з 2011 року. Об'єктами поставок стали чотири європейські металургійні комбінати - AM Atlantique et Lorraine Seremange HSM (Франція), AM Bremen GMBH (Німеччина), AM Espana SA (Іспанія) і AM Poland S.A. (Польща).

Ще "Енергомашспецсталь" поставила останні вироби в рамках реалізації проекту з виробництва заготовок для обладнання першого енергоблоку турецької атомної електростанції "Аккую".

Енергомашспецсталь поставила до Фінляндії велику партію роликів для електродвигунів. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: energybase.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое