RSS
Новости
14 декабря 2018, 10:22
ЄБРР більше не фінансуватиме вугільні проекти
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) більше не фінансуватиме видобуток вугілля і вугільні електростанції, а навпаки, фокусуватиметься на відновлюваної енергії. Про це йдеться в новій стратегії декарбонізації енергетичного сектора банку.

ЄБРР також не фінансуватиме проекти, що займатимуться розробкою нових родовищ і видобутку нафти. Правда робиться застереження, що такі проекти все ж таки можуть фінансуватися в рідкісних  випадках, «якщо вони знижують викиди парникових газів».

Банк продовжить фінансувати проекти в газовій галузі в тих випадках, коли вони узгоджуються з трансформацією в бік системи з низькими викидами вуглецю.

Банк наголошує на необхідності збільшення інвестицій в відновлювані джерела енергії, підтримки інтеграції енергетичних систем, стимулювання переходу на більш чисті і стійкі джерела енергії.

Раніше ЕлектроВісті писали, що ЄБРР спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) нададуть фінансову підтримку для модернізації київського теплоенергетичного комплексу.

Також ЄБРР 28 листопада схвалив організацію кредиту на суму до EUR150 млн ТОВ "Сивашенергопром" (Херсонська обл.) для будівництва вітряної електростанції (ВЕС) встановленою потужністю 250 МВт в Херсонській області.

Ще ЄБРР припиняє фінансування в Україні проектів у сфері сонячної енергетики до переходу на більш раціональний метод підтримки розвитку ВДЕ, повідомила старший банкір департаменту електроенергії банку Ольга Єрьоміна під час "Українського енергетичного тижня" в Києві.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!