RSS
Новости
14 декабря 2018, 22:44
Bosch презентував безпілотний електромобіль
Компанія Bosch анонсувала прем'єру безпілотного електромобіля власної розробки, який покажуть в 2019 році.
 
Електромобіль призначений для використання в каршерінгу. Кузов з великою площею скла розрахований на чотирьох, але в Bosch говорять про можливість організувати простір в салоні під різні потреби.  У розпорядженні пасажирів є мультимедійна система з персональними тачскрінами, Wi-Fi і вбудований консьерж-сервіс, який здатний допомагати людям в плануванні дня або в здійсненні покупок.

 
Шаттл оснащений системою онлайн-версії програмного забезпечення та технологією стеження за порядком - камери високої роздільної здатності здатні помічати забруднення салону або забуті в ньому речі і повідомляти відповідальних за парк безпілотників фахівців.  Також електромобіль зможе самостійно оцінювати власний технічний стан, виявляти потенційні несправності і завчасно прибувати на обслуговування.
 
Самостійно машина буде відправлятися на зарядні станції і вибирати маршрут руху до потрібної пасажирам точки, аналізуючи запас ходу, дорожню обстановку та інші фактори.  У Bosch підкреслили, що їх розробка поки є лише прототипом без серійних перспектив.
 
Прем'єра шаттла Bosch відбудеться на виставці споживчої електроніки CES-2019 в січні в Лас-Вегасі.

Раніше повідомлялося, що компанія Bosch розробила мобільний додаток Perfectly Keyless, який дозволяє відкривати автомобіль без ключа. Коли водій підходить до машини, його смартфон ідентифікується спеціальними датчиками, встановленими всередині транспортного засобу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kommersant.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!