RSS
Новости
28 декабря 2018, 11:33
Турбо-версія першого електромобіля Porsche коштуватиме більш ніж $ 130. 000
Німецький виробник розкрив деталі про спортивний електрокар Porsche Taycan. Випускати його будуть мінімум в трьох варіантах, включаючи повнопривідну версію. Компанія зберегла традиційну назву Turbo для найдорожчої та потужної моделі.

Porsche задумала свою першу лінійку електричних седанів Taycan як суперника топовим моделям Tesla. Тоді ж стало відомо, що це чотиримісний седан із запланованою потужністю 600 л. с. і запасом ходу до 500 км.

Компанія випустить три варіанти Taycan - базову, 4s і найпотужнішу, яку назвали Turbo.

Точний цінник ще не відомий, але відомо, що Taycan 4s буде коштувати близько $ 90 000, базова модель - дешевше, а Turbo - дорожче $ 130. 000.

Батьківська компанія Porsche, Volkswagen Group має намір вкласти понад $ 1 млрд в розробку Taycan, повідомляє TechCrunch.

Що стосується амбіцій стати «вбивцею Tesla», то, на думку колумніста The Drive Алекса Роя, ні у Porsche, ні у кого іншого це не вийде доти, поки у них немає мережі швидких зарядок, подібної Tesla Supercharger.

Зовсім недавно глава Tesla Ілон Маск пообіцяв покрити  мережею Supercharger всю Європу, «від Ірландії до Києва, від Норвегії до Туреччини». Крім того, нові станції з'являться на трасах Техасу і Мексики.

Porsche теж є чим похвалитися в цій області: станція FastCharge віддає акумуляторам до 450 кВт, тобто майже в чотири рази більше, ніж Tesla Supercharge. Поки це лише прототип, який існує в єдиному екземплярі. Перші тести показали, що FastCharge заряджає батареї за три хвилини.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Porsche оголосила про підключення до мережі перших двох станцій швидкої зарядки електромобілів. Пункти швидкої зарядки розташовані в дилерському центрі бренду в Берліні.

У листопаді 2018 року частка електрокарів серед всіх авто Європи склала 3,2%. За місяць в Європі (ЄС + Туреччина) було продано 37,5 тисячі електромобілів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое