RSS
Новости
18 января 2019, 10:08
У Вінниці запустили муніципальний електробус
У Вінниці на маршрутах №19 та №25 випробовують муніципальний електричний автобус.

«Заряджається від розетки, а приводиться у рух завдяки акумуляторній батареї та електричному двигуну великої потужності, - пояснює водій Сергій Полоз. – Електробус повільніший за дизельні аналоги, особливо на підйомах, але відставання від розкладу руху витримує у межах норми, має плавніший хід і спричиняє менше шуму».

Одного заряду батареї вистачає на перевезення пасажирів зранку до вечора. Салон електробуса розрахований на 70 місць. «Кондиціонер і бортовий комп’ютер додають плюсів екологічному муніципальному транспорту, - говорить Сергій Полоз. – Камера на середні двері забезпечує безпечний вхід та вихід пасажирів».

На додачу, щодня на експлуатацію електробусу витрачають на 1000-1300 грн менше, ніж на дизельні аналоги.

В українських містах все більше переводять громадський транспорт на електричний. 

Раніше в в Житомирі на реальному маршруті почали тестувати електробус Skywell. Електричний автобус, в якому може поміститися максимум 61 пасажир, курсуватиме в тестовому режимі на маршруті 53-А. Електробус обладнаний кондиціонером і пандусом для інвалідів. На одному заряді він може проїхати 300 кілометрів.

Також 13 грудня електробус Skywell в Києві вийшов на свій перший маршрут 599 - від метро Харківська до вулиці Шептицького.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!