RSS
Новости
25 января 2019, 14:26
У Франції в березні 2019 року запустять найбільшу в Європі плавучу сонячну електростанцію
Роботи по запуску найбільшої в Європі плавучої СЕС, встановленої на поверхні озера, що утворилося в покинутому кар'єрі в комуні Piolenc (Франція) у вересні 2018 року, повинні завершитися в березні 2019 року.

Площа електростанції, складеної з 47 тис. панелей, становить 17 га водної поверхні. Потужність СЕС 17 МВт.

Проект, що отримав назву «O'Mega 1», оцінюється в 17 млн ​​євро, з яких 1 млн євро наданий фондом AkuoCoop.

Ідея використовувати водну поверхню для розміщення сонячних батарей пояснюється тим, що далеко не всі сільгоспвиробники у Франції схвалюють використання для цих цілей вільні землі.

В ході робіт було встановлено, що електростанція має суттєвий вплив на екосистему озера, зокрема, викликаючи зниження температури води внаслідок затінення водного дзеркала. У той же час розміщення панелей на воді підвищує їх продуктивність шляхом природного охолодження фотоелементів водою, що випаровується.

Раніше ЕлектроВісті писали, що у Франції підбито підсумки «експериментального» спільного конкурсного відбору проектів сонячної і вітрової енергетики. Сонячна енергетика перемогла вітрову на спільному тендері у Франції.

Також Європейська комісія дала "зелене світло" проекту і принципу фінансування, які французький уряд запропонував для СЕС на 300 МВт на території найстарішої в країні атомної станції.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: rus-shipping
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!