RSS
Новости
25 января 2019, 16:23
Життя на Землі могло виникнути після зіткнення з багатою азотом планетою 4,4 млрд років тому - ДОСЛІДЖЕННЯ
Зіткнення Землі з іншим великим космічним тілом, яке сталося близько 4,4 млрд років тому на зорі формування Сонячної системи, могло призвезти до появи життя. До такого висновку прийшли фахівці з американського Університету Райса.

Теорія планетологів з Університету Райса суперечить основними версіями формування планет Сонячної системи з газопилової хмари, а також дослідженням грунту сусідніх космічних об'єктів.

Відповідно до теорії, близько 4,4 млрд років тому вже сформувалася Земля, завдяки силі гравітації притягнула великий космічний об'єкт розміром як Марс, ядро ​​якого було збагачено сіркою. В результаті зіткнення в космос потрапила велика кількість осколків, що пізніше сформували Місяць. Саме завдяки зіткненню в атмосфері з'явилися хімічні елементи, що складаються з вуглецю і азоту - це дозволило запустити процес формування кисню в атмосфері Землі.

Для перевірки своєї теорії планетологи змоделювали ситуацію зіткнення. 4,4 млрд років тому під час зіткнення з багатим сіркою об'єктом хімічні процеси на Землі вступили з ним в реакцію, утворивши азот.

«Наше дослідження є першим подібним експериментом, який може пояснити, яким чином ці життєво важливі елементи виявилися на планеті Земля», - говорить професор Університету Райса Раждіп Дагупта.

Надалі антропологи і планетологи мають намір продовжувати свої експерименти, що стосуються аналізу відмінних від вуглецю хімічних елементів. Це дозволить дізнатися, коли і як виникло життя на Землі.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Деніел Кемпбелл, керівник Effective Space, заявив про плани компанії в 2020 році почати запуск роботизованих космічних кораблів на орбіту. Спільне британсько-ізраїльський підприємство вироблятиме апарати, які вже охрестили космічними дронами. Основне завдання пристроїв полягає в продовженні життя супутникам зв'язку, які в іншому випадку вийдуть з ладу через відсутність палива.

Також інженери з Китаю і США створили сонячну панель, яка не тільки отримує і перетворює в електрику сонячну енергію, але і відправляє в космос надлишкове тепло.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.fm
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!