RSS
Новости
1 февраля 2019, 16:00
Mercedes-Benz покаже сімейний електромінівен
Концептуальний електричний мінівен прикрасить стенд в березні на автошоу в Женеві. На дорогах новинка з'явиться в 2022 році, причому у неї не буде вантажної версії.

На весняному автосалоні в Женеві Mercedes покаже концептуальний мінівен MPV. «Електромінівен стане найважливішим кроком, - каже член ради директорів Mercedes-Benz Уілфрид Порт. MPV - серйозна заява для ринку автомобілів такого класу ... Новий мінівен - частина кампанії по електрифікації фургонів [під назвою] eDrive @ VAN. Електричним вже став Vito, а в цьому році представлять eSprinter ».

У компанії уточнюють, що проектували MPV спеціально для сімей, а не для комерційного використання. Ймовірно, це повинно вилитися в більш дорогий, продуманий і комфортний інтер'єр.

В рамках eDrive @ VAN автовиробник планує розширювати асортимент багатомісного електричного транспорту. Завдяки фабриці з виробництва електробатарей в Польщі обсяг випуску збільшуватиметься.

В цілому до 2022 року Mercedes планує представити 10 абсолютно нових електромоделей, в тому числі компактний кросовер під кодовим ім'ям X247. Продажі першого електробуса Mercedes вже стартували, а електрогрузовик eActros проходить випробування.

Раніше ЕлектроВісті писали, що електрокар Mercedes-Benz EQB, що є «молодшим братом» паркетника EQC з'явиться на ринку в 2020 році.

Також Mercedes купує вітропарк для свого заводу в Німеччині. Всі німецькі заводи Мерседес повинні бути забезпечені вуглецево-нейтральної електроенергією з 2022 року. Таке завдання поставив перед собою німецький автовиробник.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!