RSS
Новости
8 февраля 2019, 15:17
В 100 урядових установах Нідерландів встановлять 1000 зарядних станцій для електромобілів
Компанія-розробник зарядної інфраструктури для електромобілів GreenFlux і постачальник в сфері енергетики Unica підписали контракт з урядом Нідерландів про створення та обслуговування зарядної інфраструктури для електротранспорту, яка буде працювати в більш ніж 100 урядових установах по всій території країни.

Проект передбачає будівництво близько 1000 зарядних станцій. Уряд Нідерландів планує до 2020 року електрифікувати 20% свого автопарку, а це більше 31 тис. автомобілів. Для досягнення цієї мети GreenFlux і Unica вже до кінця цього року встановлять 600 зарядних станцій.

Також фірма GreenFlux модернізує 150 існуючих станцій і обладнає їх "розумним" регулятором зарядки.

"Нам дуже приємно, що нам надали таку високу честь, і ми отримали можливість спільно з Unica забезпечити уряд Нідерландів новітніми інноваційними системами зарядки", - з гордістю заявив генеральний директор GreenFlux, Юрьен де Йонг.

"Нідерландський ринок електротранспорту є одним з найбільш інноваційних і конкурентоспроможних у світі. На міжнародному рівні ми вже працюємо в п'ятнадцяти країнах, розташованих на трьох континентах, і управляємо екосистемою з 18 тис. зарядних станцій. Ми можемо застосувати знання, отримані в ході реалізації даного проекту, на міжнародній арені".

Раніше ЕлектроВісті писали, що більш ніж 30 глобальних корпорацій зобов'язалися перевести свої автопарки на електромобілі в рамках ініціативи EV100, метою якої є електрифікація 2 млн. транспортних засобів до 2030 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!