RSS
Новости
22 февраля 2019, 11:00
ДТЕК подав позов проти виробника смартфонів BlackBerry
ДТЕК (англ. DTEK) подав позов до суду проти канадського виробника смартфонів BlackBerry, звинувативши його у використанні бренду енергохолдингу.

Заяву подано до Господарського суду Чернігівської області 1 лютого. Разом із BlackBerry відповідачем у цій справі виступає ФОП Антоненко Олександр.

Згідно з матеріалами справи, ДТЕК вимагає від BlackBerry припинити використання усіма доступними способами (експорт, імпорт, зберігання, пропонування для продажу, продаж, реалізація, рекламування) товарів з нанесеними на них позначеннями «DTEK» на території України.

Від ФОП Антоненка Олександра ДТЕК вимагає вилучити з обороту і знищити весь наявний у нього товар на складі та на вітринах магазинів – мобільні телефони, чохли, аксесуари, на яких міститься позначення «DTEK».

Компанія звинувачує BlackBerry у порушенні прав інтелектуальної власності ТМ згідно свідоцтва № 166794 шляхом використання без отримання дозволу знака для товарів і послуг «DTEK», в назві смартфонів BlackBerry DTEK50 і BlackBerry DTEK60. У компанії вважають, що вони є схожими із зареєстрованим знаком «D.TEK» настільки, що їх можна сплутати.

Крім цього, в реєстраційних документа бренду «D.TEK» в Україні зазначено, що дія цієї ТМ поширюється в тому числі і на 9-й клас, під яким зазвичай проходять різні гаджети.

Відповідно до реєстру Укрпатенту, у BlackBerry в Україні немає зареєстрованого бренду DTEK або DTEK 50/60.

При зверненні до міжнародної реєстрації брендів з'ясувалося, що у BlackBerry є зареєстровані бренди DTEK і DTEK 50 на 9 клас товарів і послуг. Проте в українського енергохолдингу реєстрація цього бренду (в тому числі і на 9 клас) виконана на три роки раніше.

Раніше ЕлектроВісті писали, що ДТЕК Київські електромережі презентували свій новий парк електрокарів. Тепер кожен день киян обслуговуватимуть електрокари компанії - RENAULT ZOE і KANGOO Z.Е. ЕлектроВісті вели текстову трансляцію з презентації. За підрахунками компанії, кожен автомобіль підприємства за рік проходить мінімум 54 тис.км. За цей час компанія зможе заощадити на паливі до 85% витрат і до 50% на техобслуговуванні.

Також ДТЕК уклав контракт з компанією Siemens на поставку обладнання для будівництва Покровської сонячної електростанції. Потужність майбутньої СЕС  складе 240 МВт, повідомляє прес-служба компанії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!