RSS
Новости
15 марта, 13:07
IKEA Australia переводить свій автопарк на електромобілі
IKEA Australia до 2025 року електрифікує весь свій автопарк, який на сьогодні складається з 100 вантажівок і 250 невеликих автомобілів.

Дане рішення пов'язане з глобальною стратегією компанії щодо зниження рівня шкідливих викидів.

Компанія Ikea є частиною ініціативи EV100, яка передбачає перехід на автомобілі з нульовим рівнем викидів.

Це означає електрифікацію 25% постачань до 2020 року і повний перехід на електромобілі до 2025 року.

«Перехід на електромобілі відбуватиметься поступово - у 2019 році він досягне 5%, у 2020 - 10% і в 2025 ця цифра досягне 100%. Автопарк компанії складається з 100 вантажівок для доставки великих меблів і близько 250 автомобілів для доставки дрібних вантажів», - заявили в Ikea Australia.

Після того, як компанія IKEA перейшла на сонячні панелі та вітряки, наступним кроком буде повний перехід на електротранспорт.

Нагадаємо, що шведський ритейлер IKEA закупить кілька десятків електрогрузовіков - компанія до 2020 року має намір скоротити до нуля викиди вуглекислого газу в атмосферу при доставці своєї продукції в п'яти найбільших містах світу.

Також компанія IKEA відкрила перший магазин в Індії по сусідству з офісами Microsoft і Google. Доставляти товари покупцям будуть на маневрених і яскравих електромобілях, що відрізняються від традиційних тук-туки.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Gasum буде виробляти биометан з харчових відходів ресторанів мережі IKEA, а всі торговельні центри IKEA в Фінляндії встановлять у себе газозаправні станції, які будуть заправляти біометаном власний автотранспорт, починаючи від вантажних машин і закінчуючи скутерами.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!