RSS
Новости
29 марта 2019, 10:13
Укрспирт вкладе 300 млн грн в енергозбереження та виробництво біоетанолу і біогазу
У 2019 році "Укрспирт" планує вкласти в енергозберігаючі заходи, а також у нове виробництво біоетанолу і біогазу 311 млн гривень.

Про це йдеться у стратегічному плані на 2019-2023 рр, який держпідприємство вже погодило з Мінагропродом.

"У першу чергу кошти будуть спрямовані на виготовлення нових видів продукції - біоетанолу, спирту-сирцю, високопротеїнових кормових добавок, біогазу та вуглекислоти, а також встановлення енергозберігаючого обладнання, - повідомили в ДП. - Крім власних коштів для реалізації стратегічного плану ми плануємо залучати короткострокове фінансування від українських банків".

Зокрема, «Укрспирт» має намір встановити енергозберігаюче обладнання на двох майданчиках у Львівській області і одному у Сумській.

Підприємство також планує розширити виробництво спирту-сирцю на 9,8 тис тонн на майданчиках у Лопатинському і у Суходолах, запустити виробництво біоетанолу потужністю 24,4 тис. тонн у рік в Сторонибабах (Львівська обл.), модернізувати виробничу площадку в Тхорівці (Київська обл.) для виробництва технічних рідин загальною потужністю 4,08 тис. тонн в рік.

Держпідприємство інвестує в електронну систему обліку готової і відвантаженої продукції близько 40 млн гривень.

Крім того, компанія планує у 2019 році встановити лінії з виробництва кормових добавок на місцях проведення діяльності (МПД) у Львівській та Сумській області загальною потужністю 32,8 тис. тонн у рік.

«Укрспирт» також розглядає інвестиції від іноземних партнерів, зокрема, проводить переговори з китайськими партнерами щодо капіталовкладень у виробництво біоетанолу та додаткових продуктів на базі трьох існуючих виробничих майданчиків.

Загалом стратегічний план розвитку спиртової галузі в Україні на 2019-2023 рр. передбачає інвестиції у розмірі 1,53 млрд гривень.

Раніше ЕлектроВісті писали, що ДП "Укрспирт" планує налагодити виробництво парфумерії та біопалива на занедбаних спиртзаводах у Львівській області.

Також Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) має намір видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу державному підприємству "Укрспирт".

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!