RSS
Новости
29 марта 2019, 12:19
Rengy Development в 2019 році розраховує побудувати в Україні 80 МВт потужностей СЕС
Компанія Rengy Development в 2019 році планує побудувати в Україні 80 МВт потужностей сонячних станцій, і збільшити загальний портфель побудованих проектів вдвічі - до 160 МВт.

Про це повідомив керуючий партнер Rengy Development Нарек Арутюнян вчора під час дискусії на тему "Відновлювана енергетика в деталях", організованої юридичною компанією Golaw.

За його словами, 50 МВт в Миколаївській області вже будується, будівництво ще 30 МВт почнеться найближчим часом. Н.Арутюнян припустив, що в липні-серпні на ринку будівництва СЕС України настане затишшя, мається на увазі невизначена ситуація з "зеленими" аукціонами.

Говорячи про перспективи будівництва СЕС в зоні Чорнобильської АЕС, керуючий партнер Rengy Development зазначив, що на сьогодні компанія поки не бачить переваг роботи в цьому регіоні. "Щоб будувати на півночі, ми повинні розуміти, що отримаємо на заміну - або вищий тариф, або дешевшу земельну ділянку, або простіше підключення", - зазначив Арутюнян. За його словами, це питання піднімалося в ході діалогу компанії з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і держорганами, проте з різних причин прийнятних для інвесторів пропозицій не було.

Говорячи про перспективи реалізації проектів СЕС в регіонах з більш низьким, ніж на півдні країни, рівні інсоляції, керівник Rengy Development сказав, що, на його думку, з часом проекти почнуть зміщуватися на північ.

Rengy Development створена в 2009 році, відтоді компанія побудувала 12 СЕС - в основному це станції до 5 МВт, декілька - трохи більше як 10 МВт. У липні 2018 року компанія Scatec Solar (Норвегія)  підписала угоду з Rengy Development про спільне будівництво СЕС в Миколаївській області потужністю 47 МВт за 52 млн. євро.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про нову систему підтримки "зелених" електростанцій. Високий тариф планується істотно знизити і перейти до системи аукціонів. Чому це важливо і що буде далі? Про це написав Олександр Домбровський, народний депутат, співавтор законопроекту №8499.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!