RSS
Новости
12 апреля, 09:23
Ціни на газ нижче нуля, оприлюднено текст законопроекту про "зелені" аукціони та відправляють турбіни для ВЕС в Україні - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

У США вже два тижні ціни на природний газ нижче нуля

У Західному Техасі спотова ціна впала до рекордних $ -4,48 за млн британських теплових одиниць.

 

Оприлюднено затверджений до другого читання текст законопроекту про "зелені" аукціони

Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки в четвер оприлюднив текст порівняльної таблиці законопроекту про "зелені" аукціони (№8449-Д), затвердженого до другого читання 28 лютого.

 

З китайського порту відправлять датські турбіни для вітроелектростанції в Україні (ФОТО)

У китайському порту Тяньцзінь, що знаходиться приблизно в 150 км на південний схід від Пекіна на узбережжі Бохайської затоки, повантажили перше судно з компонентами для майбутньої вітроелектростанції, яка будується холдингом ДТЕК в Запорізькій області. В Україні судно повинно доставити вантаж приблизно через місяць.

 

Глобальний ринок систем зберігання енергії до 2024 року зросте в 13 разів

Консалтингова компанія Wood Mackenzie опублікувала статистику розгортання систем зберігання енергії в світі і прогноз розвитку ринку до 2024 року: Global energy storage outlook 2019: 2018 year-in-review and outlook to 2024.

 

«Впровадження ВДЕ - це 75% перемоги над глобальним потеплінням»

Мета по глобальному скороченню емісії вуглекислого газу може бути досягнута на 75% завдяки одним тільки відновлюваним джерелам енергії та електрифікації. До такого висновку прийшли аналітики Міжнародного агентства відновлюваної енергії IRENA.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!