RSS
Новости
12 апреля 2019, 12:35
НКРЕКП встановила «зелений» тариф для Овідіопольської ВЕС турецької компанії GURIS
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила «зелений» тариф у розмірі 10,18 євроцентів за кВт-год для вітроелектростанції потужністю 32,67 МВт, яка була збудована біля смт. Овідіополь Одеської обл ТОВ «Овід Вінд», яке є дочірньою компанією турецької енергетичної компанії GURIS.

Відповідне рішення було прийняте на сьогоднішньому засіданні регулятора.

За даними комісії, ВЕС була введена в експлуатацію 25 лютого 2019р, її запланований річний відпуск електроенергії становить 78,7 млн кВт-год (еквівалент €8 млн).

Засновниками компанії «Овід Вінд» являються турецький холдинг GURIS, а також громадяни Туреччини (Мушфлік Хамді Ямантурк, Тевфік Ямантурк), керівник – Михайло Дерій.

Раніше ЕлектроВісті писали, що почалося будівництво першої черги ВЕС "Овід Вінд 1", яка стане першим вітропарком, запущеним на території Одеської області.

Нагадаємо, що в Україні будують 6 вітроелектростанцій на 893 МВт – підписані контракти на поставки обладнання і фінансування. На стадії будівництва наразі перебувають 6 вітростанцій в Запорізькій, Херсонській та Одеській областях. Очікується, що до 2020 року в експлуатацію запустять близько 800 МВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!