RSS
Новости
3 мая 2019, 11:11
На кожен кілометр нових залізниць в Німеччині припадає 150 км нових автодоріг
Уряд Німеччини вже прийняв рішення про підвищення фінансування залізниці.

За минулі 25 років протяжність мережі автомобільних доріг в Німеччині збільшилася на 250 тис. км. За цей же період в країні було побудовано 1709 км нових залізниць, тобто в 150 разів менше.

Спільнота NEE, що об'єднує операторів вантажних залізничних перевезень Німеччини, представило результати дослідження розвитку залізних і автомобільних доріг в країні з моменту початку реформ галузі в 1994 році.
 
Не дивно, зазначає NEE, що частка автомобільного транспорту станом на 2019 рік сягає 79% в пасажирських перевезеннях і 71% у вантажних. При цьому збори за проїзд великовантажних автомобілів діють тільки на 6% автодорожньої мережі. На частку залізниць припадає лише 8% ринку пасажирських перевезень і 19% вантажних. При цьому в вантажних перевезеннях частка автомобільного транспорту в викидах вуглекислого газу сягає 94%, залізничного - тільки 4%.
 
Обсяг вантажних залізничних перевезень з 1996 року виріс на 85%, причому на тлі майже нульових інвестицій в будівництво нових вантажних ліній. Винятком стало відновлення вантажного руху на модернізованій лінії довжиною 55 км від Кнаппенроде до польського кордону. Капіталовкладення в нове будівництво обмежені нечисленними високошвидкісними лініями, міськими залізницями і лініями в аеропорти.
 
NEE констатує, що закладені 10 років тому в концепції розвитку мережі залізниць Німеччини до 2030 року заходи щодо зміни ситуації, що склалася так і не дали практичного результату.
 
Німецький уряд має намір в 2020-2030 роки направити на розвиток національної залізничної мережі додатково 50 млрд євро. Залізниці Німеччини (Deutsche Bahn) відчувають дефіцит коштів на утримання інфраструктури, оцінюваний в 1,2 млрд євро в рік. У зв'язку з цим міністерство фінансів розглядає можливість збільшення витрат на ці цілі з нинішніх 3,5 млрд до 4,6 млрд євро в рік.
 
Раніше ЕлектроВісті писали, що найближчим часом транспортна компанія Indian Railways планує встановити СЕС уздовж електрифікованих залізничних колій на території 10 штатів. Це дозволить значно скоротити щорічні витрати на оплату електроенергії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!