RSS
Новости
3 мая 2019, 12:50
Toyota представила ще один водневий тягач FCET вантажопідйомністю 36 тонн
Компанія Toyota презентувала створений спільно з Kenworth Truck тягач FCET.

Представлена ​​модель є логічним продовження двох перших водневих вантажівок Toyota, які почали створювати в 2017 році.

Вантажівка FCET був розроблений на базі Kenworth T680 Class 8 з електричним силовим агрегатом Toyota на водневих паливних елементах. Він оснащений двигуном потужністю 670 к.с, максимальний крутний момент становить 1800 Н * м.

FCET здатний перевозити вантаж вагою до 36 тонн. На одній заправці (50 кг палива) вантажівка здатна проїжджати 480 км. У Toyota підкреслили, що це «в два рази більше, ніж проїжджає середньостатистична фура в день».

Вже точно відомо, що тягач запустять в серію. Перші десять FCET випустять в рамках угоди з портами Лос-Анжелеса і Лонг-Біч. І вже на початку літа вони почнуть доставляти на склади в Південній Каліфорнії прибулі на судах вантажі.

Заряджати тягачі можна буде на спеціальних водневих станціях, яких на сьогодні є вже три. Крім того, ще дві станції будує компанія Shell. У Toyotа запевнили, що п'яти заправок досить для безперебійного пересування вантажівок по всій Південній Каліфорнії.

Варто відзначити, що зараз в портах Лос-Анджелеса і Лонг-Біч працюють 16 тисяч вантажівок. Аналітики відзначають, що якщо всі вони будуть оснащені водневими установками, в регіоні на 500 тонн знизиться емісія двоокису вуглецю.

Раніше ЕлектроВісті писали, що важка вантажівка FCET, розроблений компанією у співпраці з Kenworth Truck Company, буде працювати в порту Лос-Анджелеса. За своїми характеристиками вона як мінімум не поступається дизельним тягачам, але при цьому не забруднює навколишнє середовище.

Нагадаємо, що Олександр Рєпкін, президент енергетичної асоціації "Українська Воднева Рада" написав статтю, в якій підняв тему переваги водневих авто над електромобілями.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!