RSS
Тренды
3 мая 2019, 13:20
Ринок акумуляторних систем зберігання енергії до 2023 року перевищить 13 млрд. дол.
Згідно з новими дослідженнями компанії GlobalData, в період між 2019 і 2023 роками Азіатсько-Тихоокеанський регіон залишиться найбільшим ринком збуту для систем зберігання енергії.

За прогнозами компанії GlobalData, до 2023 року  глобальний ринок акумуляторних систем зберігання енергії зросте до більш, ніж 13 млрд. дол.

У звіті "Ринок акумуляторних систем зберігання енергії: глобальний ринок, конкурентне середовище і аналіз ключових країн до 2023 року" говориться, що Азіатсько-Тихоокеанський регіон (APAC) як і раніше залишиться світовим лідером в цій сфері, і на його частку буде припадати 6,05 млрд. дол. від загального світового товарообігу.

Країни APAC "виділяють значні кошти на покращення своєї мережевої інфраструктури і вдосконалення структури ринку для залучення іноземних інвестицій", йдеться у доповіді.

Падіння цін на технології і зростання темпів розвитку ринку електроенергії є основними рушійними факторами прогресу в сфері зберігання енергії.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон з часткою в 45% від загальносвітових показників встановленої потужності у 2018 році став найбільшим ринком систем зберігання енергії на планеті.

У міру збільшення числа електростанцій на відновлюваних джерелах енергії, підключених до електричних мереж, таким країнам, як Китай, Індія, Японія, Південна Корея і Філіппіни, потрібно буде "звернути увагу на регулювання частоти в енергосистемі, щоб нормалізувати коливання, якими супроводжується виробництво електроенергії з відновлюваних джерел ", наголошується в дослідженні.

За оцінками експертів, ємність американського ринку систем зберігання енергії в 2023 році складе 2,96 млрд. дол.  або 23% від загальносвітового обсягу продажів.

Бхавана Шрі, аналітик GlobalData, що займається питаннями енергетики, зазначив: "У 2018 році США стали найбільшим ринком акумуляторних систем зберігання енергії (BESS) як з точки зору сукупної встановленої потужності, так і за підсумками загальної ринкової вартості реалізованих проектів. Ймовірно, Америка і в майбутньому продовжить лідирувати на рівні окремих держав ".

Згідно з дослідженням ринку, найбільш часто у проектах роблять вибір на користь літій-іонної технології, яка найближчим часом збереже за собою пальму першості.

Нагадаємо, що у науковому журналі Joule опублікована стаття з економіки накопичувачів енергії «Оцінка майбутньої приведеної вартості технологій зберігання електроенергії» (Projecting the Future Levelized Cost of Electricity Storage Technologies). Літій-іонні накопичувачі стануть найдешевшою технологією зберігання енергії.

Раніше ЕлектроВісті писали, що світ рухається у напрямку до збільшення використання «зеленої» енергії. Очікується, що вже до 2050 року близько 50% світових енергетичних потреб буде забезпечуватися за рахунок вітрової та сонячної генерації. На Всесвітньому економічному форумі в Давосі (WEF 2019) відбулася панельна дискусія, на якій обговорили майбутнє і сьогодення світової енергетики.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!