RSS
Новости
10 мая 2019, 13:25
Краматорська ТЕЦ має намір провести реконструкцію газоочистки і збільшити потужність на 30 МВт
ТОВ "Краматорськтеплоенерго" (Донецька область) має намір провести планову реконструкцію системи газоочистки димових газів Краматорської ТЕЦ і впровадити систему зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, свідчать дані в реєстрі оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС).

Крім цього, проект передбачає реконструкцію котлів БКЗ-160-100ПТ; турбін ПТ-60-90 / 13 / 1,2; системи ХВО (хімводоочищення котельні); електричної частини ТЕЦ а також збільшення потужності генерації ТЕЦ на 30-60 МВт.

"На сьогодні фактична потужність ТЕЦ становить 120 МВт, після реконструкції вона становитиме 150 МВт", - йдеться в документі.

В березні 2018 року група E.connect фіналізували придбання 60% частки в компанії "Краматорськтеплоенерго", яка раніше належала міжнародному енергетичному холдингу ContourGlobal. Партнером E.connect в цьому проекті є муніципалітет міста Краматорськ, якому через комунальне підприємство "Міст" належать інші 40% в компанії.

Раніше ЕлектроВісті писали, що теплові електростанції (ТЕС) і теплоелектроцентралі (ТЕЦ) України в січні-березні 2019 року знизили споживання вугілля на 6,4% (474,1 тис. Тонн) у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року - до 6 млн 904,4 тисяч тонн.

Також Криворізька ТЕС готова до синхронної роботи з європейською енергосистемою.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!