RSS
Новости
10 мая 2019, 14:54
Opel представить бюджетний електрокар на базі Corsa
Компанія Opel готується презентувати електричну версію Corsa в червні 2019 року.

электрокар

Автомобіль повинен надійти у продаж "за привабливою ціною". Керівник Opel не назвав точної вартості, але повідомив, що замовити авто можна буде відразу після презентації. Він підкреслив, що це буде електрокар для широкого кола людей.

Разом з тим, до середини 2019 року, в Opel планують представити гібридну версію Grandland X. Більше того, компактний позашляховик повинен зійти з конвеєра на заводі в Айзенасі вже до кінця серпня.

Opel планує електрифікувати позашляховик Mokka X і мінівен Vivaro. У перспективі у всіх моделей німецького бренду повинні з'явитися електричні версії.

Загалом концерн Peugeot-Citroen, якому належить Opel, планує до 2025 року запропонувати електричні або гібридні модифікації для всіх 40 моделей своїх брендів. Перехід почнеться 2019 року з повністю електричних Peugeot 208 і DS 3 Crossback. Електрична версія Peugeot 2008 вийде 2020 року. Голова концерну, Міхаель Лошеллер розповів про намір представити електроверсії всіх існуючих моделей автомобілей Opel до кінця 2024 року.

Гібридний наступ PSA почнеться 2019 року з відповідного відгалуження DS 7 Crossback, а також плагін-гібридною версією 3008 та 5008 від Peugeot, Citroen C5 Aircross та Grandland X.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: tsn.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!