RSS
Новости
24 мая 2019, 18:01
В Україні створять енергетичні хаби за стандартами ЄС
Нацкомісія з цінних паперів затвердила план, який передбачає перелік і графік розробки відповідних законодавчих змін.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР) затвердила план створення умов для функціонування в Україні енергетичних хабів за стандартами Європейського Союзу, повідомила прес-служба регулятора.

Згідно з повідомленням, план передбачає перелік і графік розробки відповідних законодавчих змін, регуляторних правил, формування умов майбутнім учасникам торгівлі, а також заходи взаємодії з іншими зацікавленими сторонами.

Відзначається, що за основу української моделі ринку для позабіржової і організованої торгівлі енергоресурсами і деривативами НКЦБФР прийняла стандарти Європейського Союзу, що забезпечують конкурентні умови торгівлі та прозоре ціноутворення на енергетичні товари.

Раніше, ЕлектроВісті писали, що у Франції почали будувати систему зберігання енергії на 6 МВт. Французький постачальник електроенергії і розробник проектів в галузі відновлювальної енергетики, компанія Neoen, почала будівництво найбільшої на території материкової Франції системи зберігання енергії. Основною функцією нового сховища потужністю 6 МВт стане регулювання напруги і частоти в електромережі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: unian.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!