RSS
Новости
31 мая 2019, 12:27
Ілон Маск: «В минулому році я витратив на Tesla більше, ніж заробив»
Глава Tesla прокоментував повідомлення про рекордну винагороду, яку він заробив в 2018 році. За його словами, на фінансування витрат своєї єдиної публічної компанії він витратив набагато більше.

В 2018 році Ілон Маск заробив $ 2,3 млрд - в рази більше, ніж будь-який інший глава компанії в США. Через складну систему виплати винагород глава Tesla почне отримувати ці гроші тільки після того, як компанія досягне капіталізації в $ 100 млрд. Проте, його фінансові успіхи вражають.

В минулому році глава Tesla був нагороджений опціонною премією в розмірі $ 517 млн.

Однак сам Маск спростував всі повідомлення про свої рекордні доходи.

Відповідаючи на питання користувача Twitter, глава Tesla заявив, що його винагорода за минулий рік була «негативною», оскільки йому довелося оплачувати більшість витрат компанії зі своєї кишені.

У наступному твіті Маск розкритикував тих, хто скептично ставиться до фінансових показників Tesla. Він звинуватив їх у спробі посіяти «страх, невпевненість і сумнів».

На думку мільярдера, в поточному кварталі Tesla може показати рекордний рівень продажів. Однак для цього необхідно розібратися з застарілою проблемою - підвищити ефективність системи поставок.

Нагадаємо, що Tesla готує чергове жорстке скорочення витрат. Глава компанії Ілон Маск спільно з новим фінансовим директором Заком Кіркхорном особисто проаналізує всі витрати в спробі компенсувати величезні втрати останнього кварталу. Про це повідомляється в листі, який Маск розіслав всім співробітникам Tesla.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Ілон Маск за перші дві хвилини торгів 5 квітня на NASDAQ втратив 1,1 млрд доларів. Причиною стало падіння акції Tesla на 11%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!