RSS
Новости
5 апреля 2019, 22:41
Ілон Маск за дві хвилини збіднів на мільярд доларів
Засновник Tesla Ілон Маск за перші дві хвилини торгів 5 квітня на NASDAQ втратив 1,1 млрд доларів. Причиною стало падіння акції Tesla на 11%, повідомляє Bloomberg.

Згідно з індексом Bloomberg Billionaires, падіння акцій Tesla призвело до того, що статки Маска через дві хвилини після початку торгів о 9:32 за нью-йоркським часом (16:32 за Києвом) скоротилися більш ніж на 1 млрд доларів, до 22,3 млрд доларів.

Акції обвалилися через квартальний звіт за 2019 рік: компанія Tesla повідомила про падіння продажів електрокарів з 91 тис. до 63 тис. машин.  У той час як інвестори чекали позитивних результатів після виходу компанії на європейський ринок.  До цього електромобілі Tesla продавалися в основному в США і Азії (Китай і Японія).

Американська компанія намагалася поліпшити ситуацію з продажами: в березні 2019 р. її менеджери заявляли про плани знизити ціни на недорогі моделі Tesla на 6%, щоб підняти попит на них (одночасно піднявши вартість люксових моделей на 3%).  Також компанія Маска скорочувала витрати - закривала збиткові автосалони і переводила продаж в інтернет.  Однак все це не допомогло поліпшити фінансовий результат першого кварталу 2019 року.  Можливо всі ці заходи зіграють на зростання прибутковості в квітні-червні.

Раніше повідомлялося, що Tesla скасовує планові техогляди і пропонує своїм клієнтам звертатися до сервісних центрів по мірі необхідності.  Таке рішення викликане тим, що електромобілі вимагають меншого технічного обслуговування.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ubr.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!