RSS
Новости
31 мая 2019, 21:39
Tesla почала приймати попередні замовлення на китайські Model 3
Компанія Tesla почала приймати попередні замовлення на електромобілі Model 3, які виготовлені на новому заводі Gigafactory в Шанхаї, Китай.

Автомобілі, які можна замовити виключно в Китаї, матимуть базову ціну в 328 тис. юанів (близько $ 47510), що на 13% менше вартості моделі, що імпортується з США (377 тис. юанів або близько $ 54616).  Електромобілі Model 3, які виготовляють в Китаї, являють собою версії Standard Plus з пробігом 460 км.  Tesla зазначає, що почати поставки готових автомобілів з фабрики в Шанхаї, планується в найближчі 6-10 місяців.

Випуск автомобілів в Китаї дозволить компанії уникнути ввізних мит, які стають все більш серйозною проблемою в міру посилення торгової війни адміністрації Трампа з Китаєм.  Tesla також заявила, що перенесення виробництва в Китай дозволить їй швидше здійснювати поставки.  Генеральний директор Ілон Маск назвав проблему відвантаження своїх автомобілів по всьому світу з єдиного заводу в Неваді, як «найскладнішу логістичну проблему, яку він коли-небудь бачив».

Tesla тільки недавно почала будівництво фабрики Gigafactory в Шанхаї - в січні цього року.  Таким чином, заявлений графік по початку поставок вже через 6-10 місяців є достатньо агресивним і амбіційним.  Версії Model 3 в великим запасом ходу і інші моделі електромобілів Tesla і далі будуть імпортуватися з США, а не вироблятися в Китаї.

Додамо, крім своїх китайських амбіцій, компанія також оголосила, що тепер приймає попередні замовлення на Model 3 ще на 6 ринках: Австралії, Гонконгу, Японії, Нової Зеландії, Ірландії і Макао.

Раніше повідомлялось, що Ілон Маск заявив про нове радикальне скорочення витрат Tesla. За словами Маска, аналізу буде піддано кожен платіж компанії, включаючи витрати на запчастини, зарплату, відрядження та оренду.  Увагу приділять навіть найдрібнішим численним статтям видатків. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое