RSS
Новости
14 июня 2019, 10:05
У Києві розчистять закинуту вулицю і встановлять сонячні панелі для освітлення
У Шевченківському районі Києва розчистять закинуту вулицю Петровська, 34 та встановлять сонячні панелі для зовнішнього освітлення.

"Сезонні роботи" на вулиці, відомій як "хащі"(зарості), Центр візуальної культури проводитиме 18-23 червня,.

В рамках воркшопу встановлять сонячну батарею та влаштують пікнік.

«Система живлення від сонячних батарей забезпечить часткову автономію території, - йдеться у повідомленні. - Процес будівництва і підключення панелей буде відкритий для всіх бажаючих навчитися встановлювати домашні сонячні електростанції».

На території вулиці висадять нові рослини, застосовуючи елементи ландшафтного дизайну, які не порушують локальну екосистему.

Учасникам акції розкажуть, як інвазивна флора та бур'яни можуть стати альтернативним джерелом живлення і виживання у великому місті.

На території закинутої вулиці також планують  облаштувати центр розвитку музичної контр-культури, графіті та перформативного мистецтва.

Нагадаємо, що починаючи з 2019-го року у Дмитрівській ОТГ (Кіровоградська область) планують поступовий перехід на використання сонячної енергії для різних сфер життя громади.

Раніше ЕлектроВісті писали, що в Україні нарешті дозволили використовувати діодні світильники. Нещодавно чиновники затвердили оновлені державні будівельні норми, в яких нарешті включили економні лампи в перелік законних і легальних джерел світла всередині приміщень.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!