RSS
Новости
14 июня 2019, 10:38
Ілон Маск: випуск пікапа і вантажівки Tesla гальмує дефіцит акумуляторів
Директор Tesla Ілон Маск під час щорічних зборів акціонерів компанії уточнив терміни випуску першого електричного пікапа бренду і вантажівки Semi.

За його словами, в компанії не планують суттєво розширювати свою електричну лінійку до того моменту поки не зможуть розв’язати питання з виробництвом батарей.

Макс констатував, що на даний момент Tesla потрібно значно збільшити кількість вироблених батарей. Через це не можна уявити нові моделі до того часу поки не вирішиться це питання.

Попри це він озвучив приблизний графік виходу моделей.

Засновник Tesla підтвердив те, що говорив раніше, - Модель Y зараз є пріоритетом і повинна з'явитися восени 2020 року. Для цього розроблений чіткий і жорсткий внутрішній графік. Електромобіль планують виробляти у Фремонті.

Щодо виходу на ринок першого електричного пікапа компанії Cyberpunk Truck він не сказав нічого конкретного. Зате уточнив, що Tesla дуже сподівається представити його ближче до кінця літа.

Що стосується Semi, то Ілон Маск підтвердив раніше озвучену інформацію - в виробництво електрична вантажівка в цьому році не піде, але це має статися до кінця 2020 року.

Нагадаємо, що на щорічних зборах акціонерів Tesla присутні встигли обговорити багато: попит на автомобілі, сонячні батареї, стосунки  Маска зі ЗМІ та майбутнє компанії.

Раніше ЕлектроВісті писали, що хоча фури Tesla Semi ще знаходяться в стадії розробки, вони вже транспортують перші партії автомобілів, розбираючись з «логістичним пеклом». Терміни очікування седанів Model 3 затягнулися, і Tesla готова вирішувати проблему будь-якими методами.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!