RSS
Новости
21 июня 2019, 17:16
Renault представив повністю електричну вантажівку-сміттєвіз D Wide Z.E.
Renault Trucks допомагає округу у Франції - метрополії Ліон реалізувати план впровадження джерел енергоживлення до автопарку сміттєвозів.

электрокар

D Wide Z.E. - перший з другого покоління електровантажівок Renault Trucks. Це передсерійна модель, яка виробляється на заводі в Бленвіль-сюр-Орн, в Нормандії. 

«Електрична мобільність лежить в основі енергетичної стратегії, яку ми запровадили, щоб відповідати нормам ЄС, націленим на значне зменшення викидів CO2 від транспортних засобів вагою понад 16 тонн», - зазначив генеральний директор Renault Trucks Бруно Блен.
электрокар

Під час роботи, транспортні засоби зі збору сміття повинні постійно зупинятися і рушати з місця (від 300 до 800 разів за один робочий цикл), що призводить до високого споживання палива і значних викидів пилу і мікро-частинок, пов'язаних з швидким зносом гальмівної системи.

У вантажних автомобілях, що відповідають стандарту Євро-6, викиди мікро-частинок, пов'язаних зі стиранням шин, вищі, ніж викиди, пов'язані з використанням палива.

26-тонна вантажівка Renault D Wide Z.E. має електричний двигун в колісній базі, що забезпечує взаємодію між вантажівкою і його обладнанням.

Електровантажівка була модифікована в  Faun Environnement, де фахівці поєднали гідравлічний насос зі стандартним інтерфейсом для того, щоб забезпечити функціонування системи збору сміття.

Щоб компенсувати вагу батарей, в Faun Environnement оптимізували як кузов, так і його масу. Для зменшення рівня шуму при падінні сміття, в задній частині кузова сміттєзбірника встановлена звукоізоляційна система, з цією ж метою змінений і гідравлічний контур. Ці нововведення дозволили знизити рівень шуму на 3 децибели.

100% електрична вантажівка для збору сміття, яка курсує в метрополії Ліона, є першим вантажним електромобілем Renault Trucks. D Wide Z.E. розробленим за сприяння Французького агентства навколишнього середовища та енергетики (ADEME).

Як повідомлялося раніше, друге покоління Renault ZOE вже представлено офіційно.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое