RSS
Новости
12 июля 2019, 07:54
Малим наземним СЕС повернули "зелений" тариф, 4-G-зв'язок в Індії та французько-українська ракета зазнала невдачі - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

Рада повернула "зелений" тариф малим наземним СЕС

Верховна Рада прийняла законопроект №10357 і повернула власникам малих наземних сонячних електростанцій гарантії отримання "зеленого" тарифу.

 

«Jio-фікація» Індії: мільярдер Мукеш Амбані забезпечив 1,3 млрд жителів 4G-зв'язком і в п'ять разів обрушив ціни на інтернет

Аналітики вважають, що до 2021 року цифрова платформа нафтового магната може стати лідером індійського телеком-ринку.

 

Французька ракета з українським двигуном зазнала невдачі

11 липня 2019 з космодрому Куру у Французькій Гвіані відбувся пуск європейської ракети-носія легкого класу Vega з космічним апаратом дистанційного зондування Землі FalconEye1 ОАЕ масою близько 1197 кг.

 

ЄБРР частково профінансує будівництво Дніпро-Бузької ВЕС на 110 МВт

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках кредитної програми USELF-III на 250 млн євро з підтримки розвитку в Україні відновлюваної енергетики частково профінансує будівництво Дніпро-Бузької ВЕС планованою потужністю 110 МВт в Олександрівці (Білозерський р-н Херсонської обл.).

 

В Японії відкрили теплицю площею 13 га з електростанцією на біомасі

В Японії компанія SARA Inc. відкрила нову теплицю площею 13 га, де будуть вирощувати перець, томати та салат. Це найбільший в країні скляний оранжерейний проект на одній ділянці, особливістю якого є живлення від електростанції на біомасі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!