RSS
Новости
12 июля 2019, 09:37
Американська MiaSolé повідомляє про досягнення 17,44% ефективності своїх тонкоплівкових сонячних батарей
Виробник тонкоплівкових сонячних батарей на основі селеніду міді-індію-галію CIGS, компанія MiaSolé з США, заявила, що їй вдалося досягти 17,44% ефективності апертурної площі на сонячних батареях промислового розміру. Результат незалежно підтверджений німецьким Інститутом сонячно-енергетичних систем Фраунгофера ISE.

MiaSolé повідомляє, що це досягнення визнано новим сертифікованим рекордом для сонячних батарей CIGS великої площі.

MiaSolé виробляє дослідні зразки сонячної батареї потужністю 189 Вт з апертурною площею 1,08 м2 на своїх виробничих лініях в Санта-Кларі, штат Каліфорнія. MiaSolé, дочірня компанія китайської Hanergy, наносить CIGS на гнучкі підкладки, використовуючи високошвидкісне фізичне осадження з парової фази (PVD), яке дозволяє отримувати високоефективні фотоелементи в безперервному і високопродуктивному технологічному процесі.

 У своїй короткій заяві головний технолог MiaSolé Атье Байман (Atiye Bayman) сказав: «Це досягнення є результатом наших цілеспрямованих науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, спрямованих на підвищення ефективності та на створення довговічних, потужних, гнучких і легких продуктів». У січні 2019 року MiaSolé і Solliance повідомили про досягнення 21,5% ефективності свого тандемного фотоелемента, що складається з перовскита зверху і з селеніду медііндія-галію знизу.

Раніше ЕлектроВісті писали, що вчені з Швейцарського федерального інституту досліджень і випробувань матеріалів (EMPA) зуміли вперше досягти рекордної ефективності 20,8% для фотоелементів CIGS (селенід міді-індіягаллія) на гнучких полімерних підкладках.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое