RSS
Новости
12 июля 2019, 10:07
Китайська Hanergy завершила проект будівництва сонячної електростанції, вбудованої в фасад будівлі, потужністю 460 кВт
Китайська компанія Hanergy, що спеціалізується на тонкоплівкових сонячних батареях, завершила проект HanWall з будівництва вбудованої в фасад сонячної електростанції потужністю 460 кВт для будинку Китайського фармацевтичного міжнародного інноваційного парку (PIIP) в місті Наньчан провінції Цзянсі.

Для цього проекту Hanergy встановила на фасаді будівлі 6 000 м2 своїх сонячних батарей HanWall Oerlikon. В цілому було використано 4 600 сонячних батарей з розмірами 1200 мм на 1130 мм і потужність 100 Вт кожна. За даними компанії, це «найпотужніша в Китаї вбудована в скляний фасад однієї будівлі сонячна електростанція».

Використовуючи технологію BIPV, будівля зможе генерувати електроенергію, а також зменшити сонячну радіацію всередині будівлі, що призводить там до зниження температури. Електроенергія, що виробляється сонячними батареями, буде в основному використовуватися для харчування внутрішнього освітлення, систем вентиляції та кондиціонування повітря, щоб знизити залежність будівлі від електроенергії з національної електромережі. При цьому споживання з мережі буде «по суті незначним».

Hanergy вже використовувала свою технологію для 18-поверхової будівлі в Хеюань, провінція Гуандун, де вона встановила на площі 2 823,67 м2 фасадну сонячну електростанцію з річним виробленням 210 000 кВт-годин.

Нагадаємо, що до кінця 2019 року встановлена потужність електроенергетики КНР досягне приблизно 2000 ГВт.

Раніше ЕлектроВітсі писали, що консалтингова компанія Global Data опублікувала дослідження ринку сонячної теплової енергетики (Concentrated Solar Power - CSP), що містить прогноз до 2030 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!