RSS
Новости
12 июля 2019, 21:38
"Київтеплоенерго" має намір переоснастити обладнання столичної ТЕЦ-5
Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" має намір здійснити технічне переоснащення котла ТГМ-96А з заміною пальникового обладнання на столичній теплоелектроцентралі №5 (ТЕЦ-5), повідомляється на сайті реєстру оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС).

У рамках проекту планується встановити 18 сучасних газомазутних пальників з низькими показниками емісії по оксидам азоту і оксиду вуглецю. Передбачається також повністю автоматизувати роботу газомазутних пальників, замінити тягодуттьові механізми, впровадити на них регульовані приводи.

Як повідомлялося, на початку липня "Київтеплоенерго" почало капітальний ремонт залізобетонних опор ліній електропередач ввідно-розподільних установок потужністю 110 Кв на ТЕЦ-5, які забезпечують транспортування е/е споживачеві.

КП "Київтеплоенерго" забезпечує Київ теплом і гарячим водопостачанням, експлуатуючи понад 2,7 тис. км магістральних і розподільних теплотрас, ТЕЦ-5 потужністю 700 МВт, ТЕЦ-6 потужністю 500 МВт, 19 насосних станцій і 2,65 тис. теплопунктів, а також 1,24 тис. індивідуальних теплопунктів. Повноцінну операційну діяльність підприємство розпочало 1 червня 2017 року.

Раніше повідомлялося, що комунальне підприємство "Київтеплоенерго" отримало ліцензію на постачання електричної енергії, що дозволить підприємству постачати електроенергію споживачеві безпосередньо і зробить компанію конкурентоспроможною на новому ринку електроенергетики.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!