RSS
Новости
26 июля 2019, 10:33
Митний союз скасував мита на ж/д колеса компанії Пінчука
Євразійська економічна комісія (ЄЕК) тимчасово зупинила дію антидемпінгових мит на українські сталеві суцільнокатані колеса в розмірі 34,22%. Про це йдеться в повідомленні на сайті комісії.

ЄЕК призупинила дію антидемпінгових мит через розпочатого повторного розслідування, ініційованого Департаментом захисту внутрішнього ринку комісії 13 червня.

Розслідування було розпочато за скаргою Білоруського автомобільного заводу (БелАЗ) і Казахстанської залізниці. Вони поскаржилися на дефіцит ж/д коліс на ринку Євразійського союзу.

За оцінкою ЄЕК, у 2019 році трьом країнам знадобиться 1,7 млн ​​шт суцільнокатаних коліс: 1,5 млн шт - Росії, 70 000 шт - Білорусі і 136 000 шт - Казахстану.

Рішення комісії набуде чинності через 30 днів після опублікування і буде діяти до 1 червня 2020 року

Попереднє розслідування завершилося підвищенням мита на українські сталеві суцільнокатані колеса до 34,22%.

Основним постачальником коліс в ЄАЕС є українська трубно-колісна компанія Інтерпайп Віктора Пінчука. За даними ЄЕК, на нього припадає понад 90% імпорту залізничних коліс на ринку.

Інтерпайп - українська промислова компанія, виробник безшовних труб і ж/д коліс. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

Раніше ЕлектроВісті писали, що в 2019 році «Укрзалізниця» планує почати роботи по електрифікації ділянки Долинська-Миколаїв-Колосівка, що дозволить підвищити пропускну здатність важливого напрямку Знам'янка-Долинська-Миколаїв. Про це розказав представник правління УЗ Євген Кравцов.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: liga.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!