RSS
Новости
2 августа 2019, 11:50
У Баварії з 1 серпня стартувала програма субсидування домашніх систем зберігання електроенергії
З серпня власники будинків на одну і дві сім'ї в Баварії можуть подавати заявки на отримання субсидій на покупку систем зберігання електроенергії. Крім того, в рамках нової програми існує можливість отримання субсидії і на установку приватної зарядної станції для електромобілів.

Розмір субсидії залежить від ємності акумулятора і становить від 500 євро за систему в 3 кіловат-години до 3 200 євро за систему в 30 кіловат-годин. Основною умовою є одночасна установка нової сонячної електростанції, «потужність якої дорівнює величині ємності акумуляторної батареї», говориться в заяві Баварського земельного міністерства економіки, регіонального розвитку та енергетики.

Через фінансування систем зберігання електроенергії міністерство розраховує на збільшення кількості розподілених дахових сонячних електростанцій, так як їх пряме субсидування неможливе з юридичних причин.

Субсидія на зарядну станцію для електромобіля складає 200 євро.

Раніше ЕлектроВісті писали, що за першу половину 2019 року у ФРН з енергії Сонця, вітру, води і з біомаси виробили більше електроенергії, ніж на АЕС і ТЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!