RSS
Новости
2 августа 2019, 12:20
Енергосховище Tesla в Південній Австралії - це "марна трата ресурсів", стверджує глава Nissan
Керівник Nissan з питань електротранспорту, Нік Томас, в недавньому інтерв'ю висловив досить несподівану думку з приводу акумуляторної установки Tesla в Південній Австралії.

Під час запуску нової версії популярного електромобіля Leaf потужністю 40 КВт-год в Мельбурні виконавчий директор Nissan сміливо заявив, що сховище Tesla в Південній Австралії є марною тратою ресурсів.

"Це марна трата ресурсів, тому ми можемо перейти на електромобілі, які в певній мірі також є батареями, при цьому більшу частину часу вони просто стоять на парковці", - зазначив пан Томас.

Ця заява прозвучала в контексті презентації системи автомобіль-мережа/автомобіль-будинок (V2G / V2H) нового Leaf, яка дозволяє використовувати електрокар як домашнє сховище енергії. Новинка не тільки буде накопичувати електроенергію при підключенні до мережі вдома або на роботі, але і зможе поставляти її назад в енергосистему, коли в цьому виникає необхідність. V2H вже використовується в декількох країнах, наприклад в Японії. В Австралії її реліз очікується протягом найближчих шести місяців.

Виконавчий директор Nissan також зазначив, що система V2G Leaf дозволить домовласникам істотно економити кошти, особливо якщо протягом дня автомобіль буде заряджатися від сонячної системи, встановленої на даху, а потім в нічний час використовувати накопичену енергію для живлення побутової техніки та освітлювальних приладів.

"Те, як ми розподіляємо і споживаємо електроенергію, принципово неефективно ... нам потрібно більше гнучкості в рамках цієї системи. Здорово, що ми вклали стільки коштів в відновлювані джерела, але ми витрачаємо даремно більшу частину цієї енергії." Зелена "електроенергія в основному генерується в середині дня, коли ми не відчуваємо в ній особливої ​​потреби ", - сказав він.

Тім Вашингтон, генеральний директор компанії Jetcharge, що займається розробкою рішень для зарядки автомобілів, зазначив, що технологія Nissan V2H має великий потенціал, враховуючи, що транспортні засоби більшу частину часу простоюють на парковці або, в разі електромобілів, підключені до зарядного порту.

"Електрокари стануть в першу чергу енергетичним активом, а вже потім засобом пересування. Я маю на увазі, що ви ймовірно, частіше будете використовувати свої електромобілі як батареї, ніж як транспортні засоби. Чимало критики викликає той факт, що автомобілі близько 90% часу стоять "склавши руки". Але що, якщо вони стануть нашим найбільш ефективним активом, так як зможуть приносити користь, навіть стоячи на парковці? Ось тут в гру і вступає зарядка", - сказав він.

Раніше ЕлектроВісті писали, що у штаті Юта почали будівництво найбільшого сховища енергії в формі газу (водень і стиснене повітря), яке буде акумулювати електроенергію з сонячних і вітряних станцій.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: teslarati.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое