RSS
Новости
23 августа 2019, 11:01
У США в 2020 році почнуть тестувати магістральний локомотив на акумуляторній тяговій батареї
Залізниця першого класу BNSF (США) спільно з партнерами по проекту планує у другій половині 2020 року розпочати випробування магістрального локомотива з тяговими акумуляторними батареями.

Випробувальні поїздки будуть виконуватися на лінії Стоктон-Барстоу протяжністю приблизно 560 км в Каліфорнії. Уряд цього штату фінансово підтримує проект в рамках програми нульових і близьких до нульових викидів шкідливих речовин у вантажних перевезеннях. На ці цілі виділено 22,6 млн дол.

Уже в цьому році на станції Мормон в Стоктоні буде побудована зарядна установка.

У 2018-му BNSF і компанія Wabtec, до складу якої тепер входить виробник магістральних тепловозів GE Transportation, домовилися про спільну розробку та тестування прототипу локомотива з тяговими акумуляторними батареями, який міг би працювати спільно з традиційними тепловозами, утворюючи гібридну тягову одиницю.

Передбачається, що перед рейсом тягові акумулятори будуть заряджатися від стаціонарної установки, а під час рейсу - накопичувати енергію, що генерується при гальмуванні поїзда. При проходженні станційних зон дизель традиційного тепловоза (або декількох тепловозів при багаторазовій тязі) буде по можливості відключатися, щоб скоротити викиди та рівень шуму. Крім того, за певних умов тяга локомотива з акумуляторними батареями може використовуватися і на перегонах, що сприятиме значній економії дизельного палива.

Імовірно в прототипі буде використана літій-іонна тягова акумуляторна батарея приблизно з 20 тис. елементів. У майбутніх версіях локомотива планують встановити батареї з більш ніж 50 тис. елементів.

На сьогодні BNSF і інші залізниці Північної Америки вже відчувають порівняно малопотужні маневрові локомотиви з тяговими акумуляторними батареями.

Раніше ЕлектроВісті писали, що "АрселорМіттал Кривий Ріг" придбав локомотив і встановлює на тепловозах американські двигуни Cummins.

Також, компанія "Івано-Франківськцемент", яка в порядку експерименту мала право виїзду власними локомотивами на шляху "Укрзалізниці", не може ним скористатися у зв'язку із забороною з боку УЗ.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое