RSS
Новости
23 августа 2019, 12:01
Tesla таємно змінює пожежонебезпечні сонячні панелі
Претензії Walmart з приводу пожеж на дахах супермаркетів отримали несподіване підтвердження. ЗМІ розповіли про «проект Титан» - закритої програми по заміні небезпечних комплектуючих, яка триває вже мінімум рік.


У бізнесу Ілона Маска з установки сонячних панелей серйозні проблеми: видання Business Insider дізналося про програму заміни пожежонебезпечних дефектних частин в панелях, які встановлювали по всім США. «Проект Титан» без розголосу реалізують як мінімум рік - з літа 2018 року.

Цікаво, що інформація про секретну програму з'явилася в ЗМІ через кілька днів після того, як найбільша мережа супермаркетів Walmart подала до Tesla позов з приводу спалаху встановлених на дахах сонячних панелей. Walmart вказує на сім таких випадків і стверджує, що в рамках взаємодії інженери Tesla не надали «ясного пояснення причин події». На фото нижче - одне з загорянь на даху Walmart в містечку Біверкрік, штат Огайо.

Business Insider стверджує, що дахи перегріваються через два елементи - коннектора H-4 і регулятора SolarEdge, які повинні обмежувати подачу енергії на панель. Якщо її занадто багато, вона перегрівається і може спалахнути.

BI підкреслює, що неполадки не зачіпають систему Solar Roof - генеруючу енергію черепицю, яку компанія має намір здавати в оренду індивідуальним споживачам.

У Tesla не говорять, скільки панелей замінили, але стверджують, що неполадки торкнулися менше 1% систем, де встановлений коннектор H-4 виробництва Amphenol. В одному з внутрішніх документів, з якими ознайомився Business Insider, йшлося про заміну 120 000 неякісних частин. Прес-секретар Tesla назвала цифру «неточною».

Навесні нинішнього року експерти Wall Street Journal назвали витратний і поки неприбутковий проект з установки сонячних дахів Tesla однією з п'яти помилок Маска, які розорять компанію.

Раніше ЕлектроВісті писали, що в середині серпня 2019 року Tesla запустила сервіс по оренді сонячних панелей Rent Solar в шести штатах США.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!