RSS
Новости
23 августа 2019, 13:31
Hyundai привезе на Франкфуртське автошоу концепт електромобіля «45», виконаний в ретро-стилі 70-х років минулого століття
До початку Франкфуртського автошоу залишається трохи понад два тижні і автовиробники починають тизерити новинки, які привезуть до Німеччини цієї осені. Наприклад, корейський бренд Hyundai покаже публіці концепт електромобіля «45», виконаний в ретро-стилі. При цьому дизайнери компанії наполягають, що саме так будуть виглядати електромобілі бренду в найближчому майбутньому.

Цікаво, що у концепту Hyundai 45 існує прообраз - створений ще в 1974 році для Туринського автосалону легендарним Джорджетто Джуджаро і студією Itadesign концепт Hyundai Pony Coupe. Сама студія називає цю модель джерелом натхнення для ще однієї популярної в гіковських колах моделі De Lorean DMC 12.

Ситуація нагадує рішення Honda використовувати ретро-мотиви в своїй лінійці електромобілів, представленої моделями Urban EV і Sports EV. У компанії вже пообіцяли представити ще кілька аналогічних електромобілів, основою для яких виступлять старі моделі, переосмислення для використання в сучасному світі.

Відзначимо, що концепт Hyundai 45 стане частиною кампанії з просування електромобілів бренду Style Set Free. В її рамках компанія розраховує випустити 44 серійних електромобілів на свіжій платформі E-GMP до 2025 року.

На початку року Hyundai представила в рамках виставки CES 2019 концепт крокуючого колісного електромобіля Hyundai Elevate, що здатний їздити, ходити і дертися по пересіченій місцевості.

Нагадаємо, що компанія Hyundai відправила клієнту перший водневий кросовер Hyundai Nexo. Його отримав американець Тодд Хочрад з Південної Каліфорнії.

Раніне ЕлектроВісті писали, що Hyundai створив концепт бездротової зарядки електромобілів і паркувального автопілота.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!