RSS
Новости
30 августа 2019, 11:42
Porsche Taycan буде заряджатися в два рази швидше Tesla
Перший електромобіль Porshe може закласти новий стандарт для зарядки електромобілів - поповнити акумулятор буде не складніше, ніж заправити бензобак.

Бренд Porsche, що входить в Volkswagen Group, готується офіційно представити перший повністю електричний автомобіль вже 5 вересня. Седан під назвою Taycan повинен стати прямим конкурентом Tesla Model S. У нового автомобіля Porsche будуть схожі характеристики і вартість. Однак заряджатися Taycan буде в два рази швидше, ніж Model S - звичайно, якщо у зарядної станції вистачить потужності.

В даний час потужність зарядки автомобілів Tesla становить 135 кВт, так що для поїздки на 320 км водієві доведеться заряджати машину протягом 30 хвилин. Taycan, судячи з опублікованих звітів, буде «вбирати» до 250 кВт.

До 2021 року цю цифру планується збільшити до 350 кВт. Це означає, що 20-хвилинна зарядка забезпечить автомобіль енергією на 400 км шляху.

Інновація потребує розробки обладнання, яке ніколи раніше не встановлювали на легковий автомобіль. Крім того, необхідно буде переобладнати зарядні станції. Однак це того варте, адже саме неможливість швидко зарядити електромобілі все ще відштовхує багатьох людей від їх покупки електрокара.

Про це ж говорять опитування цільових груп, які Porsche провела перед початком робіт над своїм першим EV-автомобілем. Потенційні покупці хотіли б, щоб зарядка електромобілів була швидкою і такою ж простою, як використання бензоколонки.

Якщо компанія доб'ється успіху, то її електрозаправки швидко стануть новим стандартом. Однак на перших порах на них зможуть заправитися лише власники Taycan. Додатковою перевагою стане автоматичне розпізнавання автомобіля на станції зарядки. Це дозволить поповнити акумулятор без додаткової аутентифікації. Але це ж і один з бар'єрів: їхати на «свою» зарядну станцію - це точно не так просто, як заправитися бензином.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Porsche рапортувала про неймовірний рекорд: автомобіль проїхав за 24 години 3425 км. Правда, для цього на тестовому треку створили близькі до ідеальних умови.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое