RSS
Новости
30 августа 2019, 12:16
Олексій Оржель очолив об’єднане Міністерство енергетики та захисту довкілля
У новому Кабінеті міністрів будуть об'єднані міністерства енергетики та екології. Міністерство енергетики та захисту довкілля очолить Олексій Оржель. Він потрапив до Верховної Ради IX скликання від партії «Слуга народу» за мажоритарними списками під №16.

Олексій Оржель закінчив Інститут енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», отримав ступінь магістра за спеціальністю «Енергетичний менеджмент». З 2006 по 2014 рік працював в Національному регуляторі в сфері енергетики, а з 2014 року в приватному секторі. Обіймав посаду директора на підприємстві «Озон Біогаз Інвестмент». Оржель є експертом в сфері паливно-енергетичного комплексу, керівником сектора "Енергетика" Офісу ефективного регулювання (BRDO). Також Олексій очолює Українську асоціацію відновлюваної енергетики. 

Раніше ЕлектроВісті писали, що підготовча група з організації першого засідання Верховної Ради 9-го скликання затвердила керівників, заступників і секретарів 23 комітетів. Про це повідомляє видання «Українська правда».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое