RSS
Новости
30 августа 2019, 18:22
Українські електрозаправки заряджатимуть єгипетські електромобілі
Українська компанія EcoFactor допоможе Єгипту зробити електромобілі більш доступними й обладнає інфраструктуру зарядних станцій та аксесуарів для електромобілів на території країни. Це передбачає угода, яку EcoFactor підписала з Revolta Єгипет, першою та найбільшою мережею зарядних станцій для електромобілів в регіоні

Також в угоді йдеться про створення першого й найбільшого заводу зі своїм сервісним центром в Єгипті і регіоні для підтримки розвитку інфраструктури електромобільних зарядних станцій.

«EcoFactor є одним з провідних електромобільних інноваторів в Східній Європі. Так що це цілком природно, що при розгляді як Revolta Єгипет може розширюватися і надавати більше інноваційних рішень в галузі транспорту на чистій альтернативної енергії, ми вирішили стати їх партнерами» – заявив Езз Ель Дін Ібрагім, директор з розвитку бізнес в Revolta Єгипет.

trj

Документ надає ряд нових пропозицій та можливостей, в тому числі розробка технологій, які забезпечать клієнтам Revolta Egypt відмінне обслуговування, спираючись на досвід EcoFactor.

«Крім центру технічного обслуговування, заводу і підключення наших мереж до технологій, розроблених EcoFactor, це партнерство стало невід’ємною частиною нашого зростання в Єгипті і регіоні. Ми розробили мобільний додаток, який показує статус зарядки в реальному часі, а також технології, які забезпечують безкарточну зарядку», – заявив Ахмед Зейн, глава відділу маркетингу і продажів Revolta Єгипет.

Окрім того Revolta Egypt планує запровадити перше електротаксі, тим самим змінюючи майбутнє громадського транспорту в Єгипті. Дане рішення надає ряд переваг, включаючи зниження витрат на технічне обслуговування та експлуатацію, а також більш чисте та стійке навколишнє середовище.

«У електротаксі є багато переваг для трьох сторін; споживач/пасажир, власник таксі і держава, – додав пан Зейн. – Користувач або пасажир таксі буде платити на 25% менше звичайного тарифу, на додаток до певних аспектів безпеки, в той час як власники таксі виграють, збільшивши свої доходи на 60%. Що стосується держави, то в Єгипті налічується близько 384 тисяч таксі за статистикою 2017 року, і перетворення цих таксі в таксі-електромобілі економить 4 млн доларів і збільшує додану вартість виявленого природнього газу».

Глава компанії EcoFactor Сергій Вельчев розповів про плани створення центру технічного обслуговування і важливість обміну досвідом і знаннями для того, щоб зробити електромобілі доступною технологією.

«Наша мрія почалася в 2009 році, коли ми хотіли трансформувати майбутнє транспорту та втілити в життя технології, які допоможуть нам жити в більш зеленому майбутньому. Сьогодні ми приносимо свою мрію в Єгипет і співпрацюємо з Revolta Єгипет, які поділяють наше бачення доступної електромобільності», – наголосив Вельчев.

Це партнерство стало наступним кроком Revolta Єгипет після підписання угоди з ValU на початку цього тижня, яке дозволяє клієнтам компанії фінансувати свої електромобільні потреби, заряджаючись на одній з більш ніж 130 точок зарядки Revolta Єгипет, поширених на сьогоднішній день у всіх куточках країни.

Раніше повідомлялось, що нафтовий гігант Shell встановлює перші електрозарядки в Сінгапурі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!