RSS
Новости
6 сентября 2019, 11:34
У Новій Зеландії побудують першу в історії країни плавучу сонячну станцію
У Новій Зеландії побудують першу в історії країни плавучу сонячну станцію. Станція буде розташована в районі Норт-Шор-Сіті, на поверхні резервуара для очищення стічних вод.

Цей проект стане результатом співпраці енергокомпанії Vector Group і фірми Watercare, яка є постачальником послуг в галузі водопостачання. Дана установка стане частиною комбінованої системи з виробництва електроенергії та біогазу, який вже генерується на даному об'єкті з очищення стічних вод.

Електроенергія, що виробляється СЕС, буде використовуватися для перекачування та аерації води.

Конструкція буде складатися з понад 2700 сонячних модулів і 3000 плавучих понтонів.

Watercare представила свою амбітну програму, яка передбачає скорочення споживання енергії на 8 ГВт-год до 2022 року і досягнення енергетичної самозабезпеченості водоочисних станцій Mangere і Rosedale до 2025 року. Плавуча сонячна станція допоможе компанії досягти цих цілей.

Генеральний директор Vector Group, Саймон Маккензі, і виконавчий директор Watercare, Равин Джадурам, заявили, що система, поставлена ​​Vector PowerSmart, стане першою подібною установкою в Новій Зеландії.

Компанія Watercare фінансує проект.

"За кордоном поширені й більші системи, наприклад, в Австралії ціна виробленої ними електрики вже зараз становить 4-5 центів за кВт-год. ​​Коли тут почнуть реалізовуватися проекти такого масштабу, ми зможемо побачити реальний потенціал сонячної енергетики в плані установки максимальної вартості електроенергії на оптовому ринку, рівень якої в останні кілька днів був приблизно у два рази вище австралійських показників ".

Завдяки станції скоротяться викиди CO2 на 145 тонн на рік, що еквівалентно викидам, які за рік виробляють 66 автомобілів.

"Цей проект є фантастичним прикладом того, як комунальні підприємства можуть працювати спільно на благо своїх громад", - додав виконавчий директор Watercare, Равин Джадурам.

Раніше ЕлектроВісті писали, що згідно з опублікованим прогнозом консалтингової компанії Wood Mackenzie, в поточному році у світі буде введено в експлуатацію 114,5 ГВт (гігават) фотоелектричних сонячних станцій - рекордний річний обсяг за всю історію.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renewablesnow
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое