RSS
Тренды
26 июля 2019, 11:37
У поточному році у світі буде встановлено 114,5 ГВт сонячних електростанцій - WoodMac
Згідно з опублікованим прогнозом консалтингової компанії Wood Mackenzie, в поточному році у світі буде введено в експлуатацію 114,5 ГВт (гігават) фотоелектричних сонячних станцій - рекордний річний обсяг за всю історію.

«Ринок повернувся до траєкторії сильного зростання - уповільнення 2018 року було всього лише миттю, і ми очікуємо, що до початку 2020-х років щорічно буде вводиться приблизно близько 125 ГВт на рік», - відзначають аналітики компанії.

Прогноз зростання в нинішньому році спирається головним чином на позитивну динаміку європейського ринку, а також в Іспанії, США, Індії, В'єтнамі, Єгипті та Об'єднаних Арабських Еміратах.

Країни, які встановлюють від 1 до 5 ГВт сонячних електростанцій в рік, будуть багато в чому стимулювати загальносвітове зростання. У минулому році було сім таких ринків. До 2022 року їх буде 19, включаючи Францію, Саудівську Аравію і Тайвань, йдеться в доповіді.

У всьому світі аукціони, а не субсидії, стають все більш важливими для стимулювання розвитку відновлюваних джерел енергії. «Аукціони будуть дуже важливі для стимулювання росту, особливо на ринках, що розвиваються», - сказав Рейтер Том Хеггарті, старший аналітик по сонячної енергії в Wood Mackenzie. Очікується, що на аукціонах в цьому році буде відібрано близько 90 ГВт проектів, що на 10% більше, ніж у 2018 році.

Нагадаємо, що консалтингова компанія Global Data опублікувала дослідження ринку сонячної теплової енергетики (Concentrated Solar Power - CSP), що містить прогноз до 2030 року.

Раніше ЕлектроВісті писали, що частка відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) у виробництві електроенергії в Європейському Союзі знову збільшилася в 2018 році, досягнувши 32,3%. Це відповідає зростанню більш ніж на два процентних пункти в порівнянні з попереднім роком. Нові вітряні, сонячні електростанції та об'єкти генерації на біомасі потіснили вугілля в структурі генерації, особливо в Німеччині, Великобританії та Франції.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое