RSS
Новости
6 сентября 2019, 12:04
На «Азовсталі» завершено другий етап модернізації системи освітлення цехів
На металургійному комбінаті «Азовсталь» Групи Метінвест компанія ДТЕК ЕСКО виконала другий етап програми з підвищення ефективності системи освітлення. 3773 нових LED-світильника економлять 80% електроенергії, забезпечуючи більший рівень освітленості в трьох цехах.

Повністю замінено освітлення на стелях, підкранове, а також освітлення всіх прольотів інспекторських стелажів конвертерного і товстолистового цехів. Там встановлено 2724 енергозберігаючих світлодіодних світильників з оптикою. Також встановлено 1049 LED-світильників у великосортовому прокатному цеху.

«Програма з реконструкції освітлення дає реальний результат – ясно, безпечно, економічно. Співробітники вже оцінили покращення освітленості. В майбутньому програма торкнеться рейкобалочного, вапняно-випалювального цехів, цеху утилізації залізовмісних шламів та інших структурних підрозділів меткомбінату. Це правильна тенденція в форматі світового тренду енергозбереження. Завдяки цьому проекту робочі місця наших співробітників стануть комфортніше та безпечніше», — зазначив генеральний директор МК« Азовсталь» Енвер Цкітішвілі.

«Нові світильники допоможуть «Азовсталі» додатково зберегти 40 тис. МВт∙год електроенергії на рік на суму 74,6 млн грн. Даний обсяг економії еквівалентний зниженню викидів в атмосферу на 35,8 тис. т СО2. Ми інвестували в цей проект і виконали його під ключ, взяли на себе всі ризики і гарантували досягнення економії електроенергії. Ми підійшли до проекту комплексно – не просто замінили світильники на нові, а в цілому перепроектувати систему освітлення, оновили кабельні мережі та щитові. Додатковим ефектом наших проектів є підвищення промислової безпеки, комфорт для співробітників, поліпшення екологічних показників», — сказав директор ДТЕК ЕСКО Сергій Чулков.

Проект з реконструкції освітлення на меткомбінаті «Азовсталь» почався з транспортно-оздоблювального відділення конвертерного цеху, де в березні 2019 року було встановлено 553 енергоефективних світильника.

Раніше ЕлектроВісті писали, що підприємства "ДТЕК Енерго" за останні два роки встановили 3 тис. енергоефективних ламп, що дозволило заощадити споживання електроенергії від 60% до 90%, підвищити промислову безпеку і знизити кількість викидів в атмосферу, повідомила прес-служба компанії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!