RSS
Новости
6 сентября 2019, 14:50
Honda назвала технічні характеристики міського електрокара E
Міський електромобіль Honda E з'явиться на вулицях на початку 2020 року, і японська компанія розкриває все більше деталей. Почавши з зворушливого дизайну, тепер стали відомі деталі силової установки. У Honda E буде два двигуна на вибір - потужністю 100 і 113 кВт - і заразстало відомо, на що здатний автомобіль з ними.

хонда

Обидва двигуна розвивають крутний момент в 315 Н * м, і Honda обіцяє, що розгін до сотні займе близько восьми секунд. Для міста цілком достатньо, а завдяки скромному споживання енергії на 33 кВт * год досить на 220 км шляху.

Крім того, від потужної зарядки зарядити акумулятор на 80% можна всього за півгодини. Але Honda розраховує, що не менш популярною буде варіант домашньої зарядки за ніч або денної - біля офісу.

Відкрити машину можна без ключа - досить встановити додаток на телефон. Там же можна дізнатися, чи в порядку системи автомобіля, скільки заряду залишилося в батареї, а також заздалегідь включити підігрів салону або кондиціонер.

Усередині водія зустріне велика кількість сенсорних екранів, а також голосовий помічник, відгукується на «Ок Honda».

Публічний дебют Honda E відбудеться на наступному тижні на автошоу у Франкфурті. Можливо, там же компанія назве і головну, поки що не розкриту, характеристику - ціну верткого електромобіля.

Раніше повідомлялося, що компанія Honda розробляє платформу для збільшення запасу ходу електромобілі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!